Reklama

www.studiodw.pl www.studiodw.pl

W niedziele 7 maja 2017 r. po godzinie 10:00 doszło do pożaru budynku wielorodzinnego w Sikorzu (gm. Sępólno). Przyczyną pożaru był wybuch gazu, który nagromadził się podczas wymiany butli.

Podczas eksplozji zostały ciężko ranne dwie osoby, mężczyzna ma poparzenia trzeciego stopnia na powierzchni około 40% ciała, który został przetransportowany przez LPR do Centrum Leczenia Ciężkich Oparzeń w Gryficach, natomiast kobieta ma poparzenia około 20% ciała. Na miejscu pracowało 8 zastępów straży pożarnej JRG Sępólno Krajeńskie, w tym dowódca i komendant jednostki, OSP Więcbork, OSP Kamień Krajeński, OSP Sępólno Krajeński, OSP Płocicz, 2 karetki Pogotowia Ratunkowego oraz 2 radiowozy Policji.

źródło: TVP 3 Bydgoszcz

źródło: https://www.youtube.com/channel/UCKihq9w9uXMTJQcszO-rN_g

źródło: www.wiecbork112.pl

red

Komentarze

0 #1 Kacper 2017-05-12 14:31
Szkoda tylko, że burmistrz nie ma mieszkań dla poszkodowanych rodzin

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Top
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu. Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj: Czytaj więcej...