Reklama

Nowy folder o Sępólnie Krajeńskim
Gmina Sępólno

Najważniejsze inwestycje i wydarzenia w roku 2016 - to wszystko można znaleźć na najnowszym, interaktywnym folderze Gminy Sępólno Krajeńskie. Publikacja jest również uzupełnieniem corocznego sprawozdania z wykonania budżetu. Katalog dostępny będzie także dla mieszkańców.

"Folder Gminy Sępólno Krajeńskie to podsumowanie ubiegłego roku w inwestycjach i wydarzeniach. Ma on w sposób przystępny, jasny i czytelny, pokazać naszym mieszkańcom na co wydatkujemy publiczne pieniądze" - mówi Waldemar Stupałkowski, Burmistrz Sępólna Krajeńskiego.

Innowacyjność publikacji polega na tym, że można ją oglądać także przy pomocy bezpłatnej aplikacji Tap2c, przygotowanej na smartfony i tablety. Wówczas dostępne są dodatkowe zdjęcia, dźwięki i filmy obrazujące temat. Bez użycia aplikacji, publikację można przeglądać także jako konwencjonalną broszurę.

Katalog ze względu na ograniczony nakład, nie będzie powszechnie dystrybuowany wśród mieszkańców. Można się z nim natomiast zapoznać w Urzędzie Miejskim, w szkołach, bibliotece, Centrum Kultury i Sztuki, Punkcie Informacji Turystycznej, w Centrum Sportu i Rekreacji, a także w ośrodkach zdrowia, w zakładach fryzjerskich, hotelach, restauracjach i innych miejscach, gdzie najczęściej gromadzą się mieszkańcy i turyści.

Waldemar Stupałkowski - Burmistrz Sępólna Krajeńskiego

Gmina Sępólno

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Top
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu. Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj: Czytaj więcej...