Reklama

Sala widowiskowa CKiS - przygotowania do remontu
Gmina Sępólno

Do 12 września, do godziny 11.00, firmy zainteresowane przeprowadzeniem remontu sali widowiskowo-kinowej w Sępólnie Krajeńskim, mogą składać swoje oferty. Gmina ogłosiła przetarg na to zadanie.

Sala widowiskowa Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim, to obecnie jedno z nielicznych miejsc w obiekcie, które jeszcze nie zostało zmodernizowane. Pomieszczenie wymaga gruntownego remontu. "Trzeba wymienić tam wszystkie instalacje i fotele. Naprawy wymaga także scena i całe zaplecze. Będzie też nowe nagłośnienie i oświetlenie" - mówi Waldemar Stupałkowski, Burmistrz Sępólna Krajeńskiego.

Gmina chciałaby, aby zadanie to zostało wykonane możliwie jak najszybciej. Zakłada się, że pomieszczenie będzie oddane do użytku już w pierwszej połowie przyszłego roku. Ratusz zabezpieczył na ten cel 3,3 mln zł. 1.850 mln stanowić będzie dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Waldemar Stupałkowski - Burmistrz Sępólna Krajeńskiego

Gmina Sępólno

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Top
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu. Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj: Czytaj więcej...