Reklama

Obchody 99 rocznicy Odzyskania Niepodległości (FOTO)
Marcin Jarski

W sobotę, 11 listopada 2017, mieszkańcy miasta i gminy Sępólno, uczcili 99 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. W uroczystościach rocznicowych pod Pomnikiem Wdzięczności ku czci Chrystusa Króla oraz Pomnikiem Walk i Męczeństwa udział wzięli przedstawiciele władz samorządowych ze Starostą Sępoleńskim Jarosławem Tadychem, Przewodniczącym Rady Powiatu Markiem Chartem, Członkiem Zarządu Danutą Zalewską oraz Burmistrzem Sępólna Krajeńskiego Waldemarem Stupałkowskim na czele.

Powiat Sępólno

Komentarze

-1 #1 ha ha ha 2017-11-13 14:58
No proszę i w Sępólnie po ulicach miasta szli"faszyści", mówiąc językiem warszawskiego lewactwa obrażającego takim słownictwem piękny Marsz Niepodległości w stolicy..Lewactwo chyba rozum postradało.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Top
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu. Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj: Czytaj więcej...