W nowy rok z CKiS
CKiS Sępólno

Pełen emocji i wyjątkowo trudny rok 2017 za nami. Chcielibyśmy podziękować wszystkim Państwu za obecność podczas wydarzeń organizowanych przez Centrum Kultury i Sztuki, za wsparcie, życzliwość i nieustanną motywację do dalszej pracy. To właśnie dzięki Państwa uwagom stale się zmieniamy, staramy się wciąż zaskakiwać i rozwijać.

Wkroczyliśmy z wielkimi nadziejami w rok 2018. Już teraz zapewniamy, że będzie on obfitował w nowe, ekscytujące wydarzenia kulturalno-artystyczne. Jest to przede wszystkim rok, w którym obchodzimy jubileusz 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. W związku z tym znaczna część przedsięwzięć będzie tematycznie nawiązywać do tej wyjątkowej okoliczności. Jednocześnie chcielibyśmy poinformować Państwa, że Centrum Kultury i Sztuki pełni reprezentatywną rolę Centrum Informacyjne Sępoleńskich Obchodów Niepodległości. O szczegółach będziemy informować Państwa na bieżąco.

Rok 2018 ustanowiony został także Rokiem Praw Kobiet. Centrum Kultury i Sztuki jako placówka odznaczona certyfikatem firmy Równo-Ważnej, promującej idee równych praw kobiet i mężczyzn na rynku pracy przywiązuje wielką wagę do tego aby organizowane przez nas wydarzenia trafiały do jak najszerszego grona odbiorców. W tym roku bez wątpienia część spotkań i imprez zaadresujemy w szczególności do pań i poświęcimy je między innymi tematyce praw kobiet.

O wszystkich szczegółach będziemy Państwa informować na bieżąco. Abyście zawsze byli z nami w kontakcie i nie przegapili żadnego z zapowiadanych wydarzeń, zachęcamy do uważnego śledzenia naszej strony internetowej - www.ckissepolno.com.pl oraz profilu facebook - Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Chcielibyśmy życzyć Państwu szczęśliwego nowego roku licząc na systematyczne spotkania podczas wydarzeń organizowanych przez Centrum Kultury i Sztuki. Do zobaczenia!

CKiS Sępólno

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Top