Reklama

Ruszył remont ulicy Przemysłowej (FOTO)
Gmina Sępólno

Jeszcze przed wakacjami ulica Przemysłowa w Sępólnie Krajeńskim ma być wyremontowana. Prace na tym odcinku już ruszyły. Wymieniona będzie nie tylko nawierzchnia, ale powstaną też nowe zjazdy do posesji, ciągi pieszo - rowerowe i oświetlenie.

Ulica Przemysłowa to droga dojazdowa do zakładów pracy. Znajduje się tam też szkoła. Do tej pory był to odcinek utwardzony płytami betonowymi i trylinką. Nieremontowana od wielu lat, eksploatowana przez ciężki sprzęt droga jest już w kiepskim stanie, stąd decyzja o pilnej jej naprawie - mówi Waldemar Stupałkowski, Burmistrz Sępólna Krajeńskiego.

Inwestycja ma kosztować ponad 3 miliony złotych. 85 procent wartości tego zadania stanowić będzie dofinansowanie unijne. To nie pierwsza inwestycja drogowa w tej części Sępólna Krajeńskiego. Wcześniej modernizowane były tam także ulice: 27 Stycznia i Komierowska.

Waldemar Stupałkowski - Burmistrz Sępólna Krajeńskiego

Gmina Sępólno

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Top
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu. Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj: Czytaj więcej...