Reklama

Sprawcy napadu w rękach policji?
Kanał 10

Wszystko wskazuje na to, że sprawcy napadu na plebanię w Sośnie zostali zatrzymani.

W związku ze sprawą napaści na plebanię i księży, do której doszło w nocy z piątku na sobotę (24/25.02.2017 r.) w miejscowości Sośno (powiat sępoleński) policjanci Wydziału Kryminalnego KWP w Bydgoszczy pracowali nad wyjaśnianiem okoliczności rozboju od momentu zgłoszenia. Ich praca, która trwała nieprzerwanie od sobotniej nocy, pozwoliła na wytypowanie osób, które mogą mieć związek z tym przestępstwem.

We wtorek (28.02) wieczorem policjanci z Bydgoszczy i Sępólna Kr. zatrzymali czterech mężczyzn, mieszkańców powiatu, którzy mogą mieć związek z tym przestępstwem.

Policjanci i prokurator prowadzący śledztwo, analizują zgromadzony materiał dowodowy. Decyzje o ewentualnych zarzutach podejmować będzie prokurator.

red

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Top
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu. Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj: Czytaj więcej...